Apartament w centrum Krakowa – Czy warto wynająć?

Kraków to niezaprzeczalnie jedno z najpiękniejszych miast w Polsce. Ci, którzy je widzieli lubią tu wracać, natomiast dla tych, którzy tu nie byli jest to ważny punkt na liście miejsc do zwiedzenia. A jak jest z Tobą? A może chcesz zamieszkać w Krakowie i zastanawiasz się gdzie szukać mieszkania? Apartament w centrum Krakowa ma swoje plusy i minusy.

Apartament w centrum Krakowa – Minusy

Im większe miasto tym więcej ludzi, to normalne. Jeśli jesteś przyzwyczajony do ciszy i spokoju to początków Krakowie mogą nie być łatwe, szczególnie jeśli wybierzesz centrum. Dziesiątki tysięcy turystów dziennie to norma. Jak są turyści to jest gwar. Jeździ tu też dużo samochodów. I tu kolejna sprawa poza hałasem – spaliny i smog. Niestety, Kraków jest najpiękniejszy, ale też najbardziej zanieczyszczony jeśli chodzi o powietrze. Przykre w centrum są także ceny. Nawet kawalerki bywają przerażające jeśli chodzi o cenę. Kolejnym minusem apartamentów w centrum Krakowa jest fakt, że nocą słychać muzykę z wielu klubów i restauracji. Oczywiście dotyczy to głownie sezonu letniego. Ale do tego, jak do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Mieszkanie w centrum ma także wiele plusów. Jakich? 

apartamenty Kraków centrum

Apartamenty Kraków centrum – Plusy

Centrum, to przede wszystkim wygoda. Jesteś studentem? A może masz rodzinkę? Bez względu na to, w jakim jesteś wieku i jaki jest twój status społeczny Apartament Kraków centrum zapewni Ci ogromny komfort. Z centrum masz dobre połączenie do każdej części Krakowa. Komunikacja miejska jest tu stosunkowo tania. Oprócz tego masz świetny dostęp do sklepów. Lidl, biedronka, Aldi, Kaufland są tak naprawdę co kawałek. W centrum jest także wiele stanowisk pracy. A mieć pracę blisko domu to wspaniałe rozwiązanie. I ta świadomość, że w niedzielę wystarczy jedynie wyjść na dwór i przejść kilka metrów by dostać się do klimatycznej kawiarni bądź restauracji i zrelaksować się mając widok na kolorowe kamienice – bezcenne.

Kraków to naprawdę piękne miasto. Nie tylko jest tu wiele atrakcji takich jak chociażby Zamek na Wawelu czy piękna ulica Floriańska. Kraków to także możliwości. Jeśli chcesz się rozwijać, robić karierę, a przy tym mieć gdzie zabawić, to koniecznie wprowadź się do Krakowa.